Hasta Yakınlarından Başhekim’e Teşekkür


HASTA YAKINLARINDAN BAŞHEKİM’E TEŞEKKÜR

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yeni Başhekim/Yönetici Doç. Dr. Mustafa Güneş’in atanmasıyla birlikte hastanemizdeki sorunların çözümüne yönelik adımlar atılmaya başlandı.

Geçtiğimiz aylarda görevine başlayan başhekim Doç. Dr. Mustafa Güneş hastane yataklı servislerinde yatmakta olan hastalarımızın yakınlarına ve refakatçilerine yönelik her hafta düzenli olarak tertiplediği toplantılar aralıksız devam ediyor.

Kliniklerden gelen hasta yakınları ve refakatçilerini her hafta gruplar halinde odasında ağırlayarak sorunları bizzat refakatçilerin kendisinden dinleyerek çözüm üreten Başhekim Doç. Dr. Mustafa Güneş’e bu hafta Cuma günü düzenlenen toplantının ardından hasta yakınları gördükleri ilgi alakadan ve duydukları memnuniyetten ötürü başhekime teşekkür ederek çiçek takdim ettiler.

Hastane Yönetici/Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş:” Hekim olarak zaman zaman hastanın veya hasta yakınlarının penceresinden kendimize bakmamız gerekiyor. Bu görüşmeler bu manada bize yardımcı olup empati yapmamızı sağlıyor. Bu bizim asli görevimiz sorunları ortak akılla çözmeye gayret edip, kimsenin mağduriyet yaşamaması için elimizden gelen çabayı göstereceğiz” diyerek refakatçilere teşekkür etti.

© Kocaeli Sağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2017