Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden, Emniyet’ e Ziyaret


DERİNCE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDEN, EMNİYET’ E ZİYARET

 

     İstanbul’ da meydana gelen bombalı hain saldırı sonrası destek ziyaretinde bulundular.

     Derince Eğitim Araştırma Hastane Yönetimi İstanbul’ da meydana gelen bombalı saldırı sonrası  Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü, Derince İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Çevik Şube Müdürlüğüne geçmiş olsun ve taziye ziyareti gerçekleştirdi.

     Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetici/Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş, Başhekim Yardımcısı Yusuf Atakan Baltrak, İdari Mali Hizmetler Müdürü Bilal Salim, Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Hakan Bitlis ve İdari Mali Hizmetler Müdürü Ahmet Demir, Kocaeli İl Emniyet Müdürü  Necati  Denizci’ yi makamında ziyaret ederek Emniyet teşkilatının bu acı gününde yanlarında oldukları mesajını verdiler.

     Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetici/Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş İstanbul’ da meydana gelen bombalı saldırının, ülke ve ulusal bütünlüğümüzün bozulmasını amaçlayan hain bir saldırı olduğunu, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak Emniyet teşkilatımızın her daim yanında olduğunu ve kurum olarak Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Emniyet teşkilatına ve ailelerine özen gösterileceğini kaydetti.

 

Yorumlar


Yorum bulunamadı.

© Kocaeli Sağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2017