Derince Eah’Taki Örnek Toplantılar Devam Ediyor


DERİNCE EAH’TAKİ ÖRNEK TOPLANTILAR DEVAM EDİYOR

SBÜ Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde farklı toplantılar aralıksız devam ediyor.

Her geçen gün büyüme ve gelişmeye devam eden Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, vatandaşlara sunulan sağlık hizmetleriyle alakalı olarak, hastaneden hizmet alan hastaların ve refakatçilerinin düşünce öneri ve görüşlerinin değerlendirildiği “Refakatçi Toplantıları” her hafta olağan olarak gerçekleştiriliyor.

Amaç Hizmet Kalitesini Artırmak

Gerçekleştirilen bu toplantılar sayesinde Hastane Yönetimi, hastaneden hizmet alan hasta ve yakınlarının öneri ve görüşlerini değerlendirerek hizmet kalitesini arttırmayı planlıyor. Aynı zamanda hasta yakınlarının Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde memnun kaldığı uygulamalardan da konuşulduğu toplantılar, Doç. Dr. Mustafa Güneş’ in hastane de göreve başlamasından itibaren her hafta olağan şekilde düzenleniyor.

Bu hafta Ortopedi servisindeki hasta yakınları ve refakatçileriyle 49.’su gerçekleştirilen toplantıya Hastane Başhekim\Yöneticisi Doç. Dr. Mustafa Güneş, Hastane İdarecileri ve hasta refakatçileri katılım sağladılar.

Hasta Yakınları Örnek Uygulamadan Memnunlar

Toplantıda hasta refakatçileri ve yakınları samimi bir ortamda öneri görüş ve memnuniyetlerini Hastane Yönetimine ifade ettiler ve böylesine güzel bir uygulamadan dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler. Hastane Yönetimi toplantıya katılımlarından ötürü hasta yakınlarına teşekkürlerini iletti.

 

Yorumlar


Yorum bulunamadı.

© Kocaeli Sağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2017