Rektörlerden Hastanemize Ziyaret


TÜRKİYE'DEKİ İLK “ANNE DOSTU EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ” OLAN HASTANEYE İLK ZİYARET REKTÖRLER TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLDİ


   Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü ve Kocaeli Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Op. Dr. Şenol Ergüney,  gerçekleştirilen Anne Dostu Sertifika Töreni sonrası SBÜ Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetici/Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş’i makamında ziyaret etti.

   Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, “Anne dostu hastane projesi çağdaşlığın gerektirdiği bir projedir. Bu proje sadece hekimlik değil hastane altyapısı ve ebelerin üst düzey eğitimleri önemli. Uzman ebelikte eğitim arttıkça annelerin ve bebeklerin daha sağlıklı olacaklarına inanıyoruz. Bu projenin bir Eğitim Araştırma Hastanesi tarafından öncülük etmesi de çok önemlidir." diyerek emeği geçenleri tebrik etti.

   Samimi ortamda gerçekleşen sohbet sonrası Başhekim Güneş ziyaretlerinden ötürü Rektörlere ve Genel Sekretere teşekkürlerini iletti.

 

Yorumlar


Yorum bulunamadı.

© Kocaeli Sağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2018