Derince Araştırma Hastanesi Servislerinde Hastane Yönetimi Tarafından Denetim Gerçekleşti


Derince Araştırma Hastanesi Servislerinde Hastane Yönetimi Tarafından Denetim Gerçekleşti

     SBÜ Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hastane yönetimi tarafından yatan hasta servislerinde genel bir denetim gerçekleşti.

     Genel olarak Sağlık Hizmetlerinin, teknik birim hizmetlerinin, bilgisayar ve otomasyon hizmetlerinin değerlendirmesinin yapıldığı denetlemede Hastane Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş  tarafından çalışan personellerle servislerdeki işleyişle alakalı fikir alışverişinde bulunuldu.

Hastanede yatan hasta ve refakatçiler ziyaret edilerek öneri görüşleri  dinlendi.

     Sağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş, kliniklerde yatan hasta ve refakatçileri ziyaret etti.

     Hasta ve yakınlarına psikolojik destek sağlamak, sorunları yerinde dinleyip çözüm üretmek amacıyla yapılan ziyaretlerde, klinik sorumlu hekimler ve servis sorumlusu hemşirelerinden de hastalar hakkında bilgi alındı. Başhekim yardımcıları, İdari Mali İşler Müdürlüğü, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü, Otomasyon ve Biyomedikal sorumlularının da eşlik ettiği ziyarette, hastaların ve yakınlarının istek ve önerileri Başhekim Güneş tarafından yerinde görülerek dinlendi.

Yorumlar


Yorum bulunamadı.

© Kocaeli Sağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2018