Hastanemizde İlk "Profesör"


HASTANEMİZDE İLK PROFESÖR

      SBÜ Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi ilk profesörünü çıkardı. Hastanenin Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Eğitim ve İdari sorumlusu  Dr. Ahmet Kale, 2011 yılından bu yana Doçent olarak görev yaptığı Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Profesör Ünvanı aldı.

     Hastane Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş ve Hastane İdarecileri, Prof. Dr. Ahmet Kale’ye, hastanenin ilk Profesör ünvanı alan hekimi olmasından dolayı hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Hastane Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş “ Ahmet bey hastanemizde çok sevilen bir hekimimiz. Yaptığı başarılı çalışmalarla, hastanemizin ilk Profesör ünvanı alan hekimi olarak bizleri mutlu etmiştir. Kendisine hastane yönetimi adına hayırlı olsun diyor ve başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

     Prof. Dr. Ahmet Kale ise “ Kocaeli Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Op. Dr. Şenol Ergüney  ve Hastane Başhekimiz Doç. Dr. Mustafa Güneş’e çalışmalarımda bana  verdikleri sonsuz destekten ötürü çok teşekkür ediyorum. Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği olarak çalışma arkadaşlarım ve ekibimle beraber vatandaşlarımıza en iyi şekilde sağlık hizmeti sunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorumlar


Yorum bulunamadı.

© Kocaeli Sağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2018